Di Maria është i Juventusit!

Futboll

Di Maria është i Juventusit!

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 11:25
Di Maria

Di Maria është i Juventusit!

Tashmë është zyrtare. Angel Di Maria është lojtar i ri i ‘Zonjës së Vjetër’.

Gazetari i njohur italian Fabrizio Romano, raporton së Juve ka arritur marrëveshje me argjentinasin si transferim i lirë.

Di Maria gjatë kësaj javë do të fluturojë për në Torino, ku edhe pritet të firmos kontratën me juventinët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat