Reina rikthehet në Spanjë

Futboll

Reina rikthehet në Spanjë

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 12:47
Reina rikthehet në Spanjë

Portieri Pepe Reina ka vendosur që karrierën ta vazhdojë në Spanjë.

Mediet spanjolle të enjten raportojnë së ‘gardiani’ i Lazios, është rikthyer në ish-klubin e tij, Villareal.

Reina pas dy viteve tek ‘lacialët’, tashmë është pjesë e skuadrës së njohur spanjolle, Villareal.

Ai ka firmosur kontratë njëvjeçare me skuadrën spanjolle. Reina më parë ka luajtur për Aston Villan, Milanin, Napolin, Bayernin dhe Liverpoolin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat