Manchester United dorëzohet për Ronaldon

Futboll

Manchester United dorëzohet për Ronaldon

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 12:53
Ronaldo

Manchester United dorëzohet për Ronaldo, Chelsea përgatitë ofertën e parë zyrtare!    

Manchester United është i detyruar ta pranojë shitjen e Cristiano Ronaldos, i cili nuk është bashkuar me ekipin dhe po stërvitet në Lisbone.

“Football Insider” raporton se kërkesat e United është gati t’i kënaqë klubi i Chelsea, që garon edhe në Champions League.

Londinezët janë të gatshëm të paguajnë 14 milionë paund për portugezin dhe ta vendosin në krye të sulmit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat