Bayern Munih ka gati...

Futboll

Bayern Munih ka gati...

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 13:16
Bayern Munih ka gati...

Bayern Munih ka gati “thesin” me 75 milionë euro për De Ligt!

Holandezi ka tre rrugë dhe duhet të zgjedhë vetëm një, Juventus, Bayern ose Chelsea.

Mbrojtësi holandez është në qendër të merkatos dhe deri më tani vetëm Bayern Munich dhe Chelsea kanë bërë hapat e parë konkret për të.

Sipas “Corriere della Sera”,Bayern Munich ka bërë gati 75 milionë euro për të blerë kartonin e De Ligt.

Mbrojtësi e ka bërë të ditur se dëshiron kalimin te bavarezët dhe pret që oferta e kënaqshme për Juventusin të realizohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat