Broja mund të vishet bardhezi

Futboll

Broja mund të vishet bardhezi

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 13:56
Broja mund të vishet bardhezi

Armando Broja është në listën e dëshirave të disa skuadrave të njohura europiane.

Me shumë mundësi sulmuesi i Kombëtares sonë nuk do të vijojë aventurën në Londër tek Chelsea.

Broja ia ka bërë të qartë trajnerit Thomas Tuchel se nëse nuk e ka besimin e tij, atëherë është më mirë që ta shesin.

Huazimet nuk i preferon më dhe kërkon të largohet përfundimisht nëse nuk bën pjesë në planet e trajnerit gjerman.

Newcastle nuk i ka problem paratë, në “St. James Park” po ndërtojnë një skuadër cilësore dhe mediet angleze shkruan se Broja është objektivi kryesor i tyre për të ndërtuar një ekip cilësor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat