Kosumi i bashkohet Shkëndijes 

Futboll

Kosumi i bashkohet Shkëndijes 

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 15:42
Kosumi

Shkëndija e Hajvalisë është përforcuar me futbollistin Salih Kosumi.

Drejtuesit e Shkëndijes thonë se kanë arritur një përforcim të mirë. 

“Klubi ynë ka arritur marrëveshje me futbollistin Salih Kosumi i cili luan në pozitën e mesfushorit. 

Së fundi ishte pjesë e A&N, ndërsa në të kaluarën ka luajtur edhe në Superligë dhe klube të ligës së parë. 

Me cilësitë dhe eksperiencën e tij, Salihi do të i jap edhe më shumë vlerë ekipit tonë.

Jemi të lumtur që KF Shkëndija është adresa e shumë futbollistëve cilësor, të cilët duke ditë projektin, objektivat dhe korrektësinë po i bashkohen pa asnjë dyshim këtij projekti”, njofton KF Shkëndija.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat