Nuk përmbahet

Futboll

Nuk përmbahet

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 18:18
Melisa Sata

Nuk përmbahet në instagram.

Për të kënaqur sytë e ndjekësve të saj të shumtë, Melisa Sata ka ndarë në “Instagram” një pjesë nga fushata e saj e fundit publicitare në Sardenjë, ku shfaqet më seksi se kurrë me bikini.

Në versionin sirenë, prezantuesja italiane ka marrë komentet e shumta të fansave të saj, por që nuk janë ndalur vetëm në komplimente.

Ishi i Kevin Princ Boateng duket se e di mirë si të qëndrojë në qendër të vëmendjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat