Manaj transferohet në Premier League

Futboll

Manaj transferohet në Premier League

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 18:33
Manaj

Barcelona po punon shumë që të sigurojë sa më shumë të ardhura në merkato.

Skuadra katalanase është shumë pranë shitjes së Rey Manaj te skuadra e Watford.

Pas ofertës nga Getafe, sulmuesi i huazuar sezonin e kaluar te Spezia, duket se do të nisë një aventurë të re në Premier League.

Lojtari i Kombëtares sonë, me vetëm një vit kontratë të mbetur do të transferohet te Watford me parametra zero, por në rast rishitje do të shkojë një përqindje te Barcelona.

ndodhet në  Angli, teksa në orët në vijim do të kryejë dhe vizitat mjekësore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat