Zeneli starton për Reims

Futboll

Zeneli starton për Reims

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 20:21
Zeneli

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së parë në Ligue 1 të Arbër Zenelit dhe Valon Berishës

Arbër Zeneli do të luajë sot nga minuta e parë kundër Marseille në Velledrome kundër Marseill.

Kosovari shpreson që të këtë një sezon pa lëndime, pasi që një sezon e gjysmë në Francë ai vazhdimisht ka qenë jashtë fushave për shkak të një lëndimi që ai kishte pësuar në ligamente në ndeshjen që Kosova kishte zhvilluar kundër Malit të Zi në kualifikime për Euro 2020 më 2018.

Arbëri tashmë i është kthyer formacionit startues dhe sonte starton për Reims nga minuta e parë e ku në sulm do të luajë bashkë me Agbadou dhe Matusiwa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat