Busquets gati

Futboll

Busquets gati

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 16:22
Busquets gati

Sergio Busquets është gati që të reduktojë pagën e tij në mënyrë që të ndihmojë Barcelonën që të regjistrojë blerjet e reja të këtij sezoni.

Mundo Deportivo bën me dije se në mëngjes ka pasur një takim mes drejtorit sportiv Alemany dhe agjentit, Josep Maria Orobitg.

Mbetet për t’u parë nëse do të ketë vetëm shkurtim rroge apo rinovim deri në vitin 2024.

Barcelona, ​ po përpiqet të kursejë edhe 30 milionë të tjera me të njëjtën lëvizje, që prek disa prej senatorëve, ku vendimtar do të jetë dhe Pique.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat