Napoli nuk ka më durim

Futboll

Napoli nuk ka më durim

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 12:04
Giacomo Raspadori

Napoli ka bërë ofertën e fundit për Giacomo Raspadori.

Pas një sërë rregullimesh në ofertën fillestare, De Laurentiis ka shkuar në 33 milionë euro, 28 milionë plus 5 bonuse.

Klubi napolitan nuk dëshiron të kalojë përtej 35 milionë euro, të paktën jo këtë merkato.

Në rast se Sassuolo refuzon edhe këtë ofertë, Napoli do të hidhet në sulm për Giovanni Simeone.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat