Broja uli ndjeshëm ritmin e tij

Futboll

Broja uli ndjeshëm ritmin e tij

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 12:12
Broja uli ndjeshëm ritmin e tij

Javët e fundit në Premier League Armando Broja uli ndjeshëm ritmin e tij.

Sulmuesi shqiptar pati një periudhë thatësire golash, duke mos ndëshkuar ekipet kundërshtare.

Por a kishim të bënim me një uoje të qëllimshme të rendimentit, apo ishte e gjitha rastësi?

Trajneri i Southampton-it plas b.ombn dhe e konsideron mëkat faktin që Broja ndaloi papritmas së shfaquri aftësitë e tij vra.sëse në zonë.

“Është për të ardhur keq që ai [Armando Broja] nuk e tregoi atë për të gjithë sezonin, dhe ai ndaloi së shfaquri papritmas, për çfarëdo arsye”, ka deklaruar Ralph Hasenuttl..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat