Inter prezanton fanellën e dytë

Futboll

Inter prezanton fanellën e dytë

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 14:10
Inter prezanton fanellën e dytë

Inter prezanton fanellën e dytë, harta e globit ndodhet në të!

Interi ka prezantuar ditën e sotme fanellën e dytë, e cila do të përdoret në ndeshjen jashtë fushe në Lecce në ditën e parë të sezonit të ri të Serie A.

Fanella është me ngjyrë të kaltër të hapur, me grafikë që përshkruajnë botën dhe sponsori DigitarBits të ekspozuar, pavarësisht problemeve kohët e fundit.

Interi synon ta nis me fitore edicionin e ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat