Murseli në krye të Vitisë

Futboll

Murseli në krye të Vitisë

Nga: K.G. Më: 11 gusht 2022 Në ora: 14:24
Murseli

Rexhep Murseli zyrtarizohet kryetrajner i ri i klubit të futbollit Vitia. 

KF Vitia synon rikthimin në Ligën e Parë të Kosovës.

Ata besojnë se me Murselin do t’i realizojnë objektivat.

“Sot ekipi ynë ka arritur marrëveshje me trajnerin nga qyteti i Ferizajt

Rexhep Murseli i cili do ta udhëheq skuadrën tonë drejt inkuadrimit në ligë të parë. I urojmë mirëseardhje trajnerit tonë”, njofton KF Vitia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat