Shkëndija është gati

Futboll

Shkëndija është gati

Nga: K.G. Më: 11 gusht 2022 Në ora: 18:06
Shkëndija

Sonte në orën 20:00 në arenën “Todor Proeski” në Shkup, Shkendija e Tetovës, e pret AIK-un e Stokholmit, në ndeshjen e kthimit të rrethit të tretë kualifikuese për Conference League.

Shkëndija ka barazuar me rezultat 1:1 në Stokholm ndaj skuadrës suedeze, AIK. 

“Ne jemi gati.

Presim edhe mbështetje nga tribuna që të eliminojmë një kundërshtar të fortë si AIK-u.

Ne besojmë në cilësinë dhe forcën tonë, prandaj ftojmë tifozët të vijnë në stadium dhe sonte së bashku të sigurojmë një vend në play-off për në Conference League", - është mendimi unanim i futbollistëve më të mirë në radhët e Shkëndisë, kapitenit Ferhan Hasani dhe mbrojtësit Egzon Bejtullai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat