Mbrojtësi veteran

Futboll

Mbrojtësi veteran

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 18:19
Pique

Veterani i Barcelonës bën gjestin e veçantë, gati të luajë falas për klubin!

Mbrojtësi veteran dhe një nga kapitenët e Barcelonës, Gerrard Pique, ka vendosur të sakrifikojë gjithçka për të ndihmuar Barcelonën në këtë situatë delikate me “Fair Play” Financiar.

Siç ka bërë me dije gazeta spanjolle “AS”, mbrojtësi ka pranuar të luajë falas për klubin, mjafton t’i vijë në ndihmë.

Sipas gazetës spanjolle në fjalë, vetë klubi e ka refuzuar propozimin e mbrojtësit, por paga e tij e re do të jetë në varësi të nevojave të klubit për të regjistruar lojtarët e rinj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat