Kastrati i bashkohet KF Kikës 

Futboll

Kastrati i bashkohet KF Kikës 

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 19:15
Kastrati në mes 

Kika e Hogoshtit ka ambicie të mëdha në edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës.

Ky ekip vazhdon me përforcime, duke angazhuar futbollistin Basri Kastrati. 

“Basri Kastrati i bashkohet KF Kikës. 

KF Kika njofton se ka arritur marrëveshje me qendërmbrojtësin Basri Kastrati që t’i bashkohet klubit tonë për sezonin 2022/2023.

Drejtori sportiv Mustafë Vranja dhe sekretari i klubit Lirigzon Myrtaj kanë prezantuar Basri Kastratin i cili vije nga Hogoshti. 

Kastrati në sezonin e kaluar është paraqitur për Besën e Shipashnicës nga Kamenica duke bërë paraqitje të mira”, njofton KF Kika.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat