Werderi barazon në Bremen

Futboll

Werderi barazon në Bremen

Nga: K. G. Më: 13 gusht 2022 Në ora: 17:28
Pamje nga ndeshja

Werderi barazon në konak të vetin me rezultat 2:2 ndaj Stuttgart-it, në ndeshjen e javës së dytë të Bundesliga I.

Stuttgart u tregua një mace e zezë për skuadrën nga Bremeni.

Për Stuttgart-in shënuan Endo (38') e Siola (77') dhe për Werderin realizoi Fullkrug (4') e Burke (90+6').

Stuttgart është në vend të 10-të me 2 pikë dhe Werderi i 11-ti me 2 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat