Partizani triumfon

Futboll

Partizani triumfon

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 19:25
Partizani triumfon

Partizani triumfon në miqësoren ndaj Teutës, Kolela e nis me fitore në stolin e “Demave”.

Partizani ka triumfuar në miqësoren ndaj Teutës, të cilën e ka fituar me rezultatin 1-2.

Lojë e mirë nga të dyja palët dhe një fitore e të kuqve.

TEUTA-PARTIZANI 1-2

Hebaj 15′ / Elezi 59′ (AG),Celaj 86′.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat