Interi fiton në frymën e fundit

Futboll

Interi fiton në frymën e fundit

Nga: K.G. Më: 13 gusht 2022 Në ora: 22:46
Interi fiton në frymën e fundit

Interi e fillon edicionin e ri me fitore në Serie A. 

Zikaltrit triumfojnë me rezultat 2:1 në konak të Lecce-s. 

Interi kthehet me tre pikë duke iu falënderuar golit të Denzel Dumfries. 

Në minutën e 2-të avancuan me golin e Lukakut. Ndërsa në pjesën e dytë, Ceesay në minutën e 48-të shënon për 1:1.

Në minutën e 90+5, Denzel Dumfries realizon për 1:2 duke e lënë të heshtur skuadrën mikpritëse.

Në takimin tjetër, Torino fiton në konak të Monza-s, me rezultat 2:1.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat