Galliani “provokon”

Futboll

Galliani “provokon”

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 17:25
Galliani “provokon”

Mauro Icardi nuk do të transferohet te Monza.

Vetë lojtari nuk e dëshiron këtë lëvizje, ndërkohë që ka edhe reagim nga Italia.

Adriano Galliani ka dhënë një deklaratë, që me siguri sulmuesit argjentinas nuk mund t’i pëlqejë.

“Ne nuk do të nënshkruajmë me Mauro Icardin, mbajini mend fjalët e mia!

Ne nuk kemi nevojë për sulmues, pasi kemi transferuar Andrea Petagna”, u shpreh Galliani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat