Llapi në epërsi ndaj Drenicës 

Futboll

Llapi në epërsi ndaj Drenicës 

Nga: K.G. Më: 14 gusht 2022 Në ora: 17:44
Kushtrim Shabani

Llapi i Podujevës po tregon lojë të mirë dhe po avancon me rezultat 1:0 në Klinë ndaj Drenicës.

Ndeshje e mirë mes këtyre skuadrave në hapje të elitës së futbollit të Kosovës.

Në minutën e 35-të, Kushtrim Shabani kalon Llapin në epërsi, pasi topi devijohet nga portieri.

Kryetrajneri i Llapit, Tahir Batatina synon fitore në hapje Drenicës së Bekim Shotanit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat