Bayerni forcë për Wolfsburgun

Futboll

Bayerni forcë për Wolfsburgun

Nga: K. G. Më: 14 gusht 2022 Në ora: 19:20
Pamje nga ndeshja

Bayern Munihu vazhdon me rezultate fantastike në Bundesliga I. 

Bayerni ka shënuar fitore me rezultat 2:0 ndaj Wolfsburgut, në takimin e javës së dytë.

Është fitorja e dytë për bavarezët. 

Dy gola u shënuan në periudhën e parë përmes futbollistëve Musiala (33') e Muller (44).

Bayern kryeson me 6 pikë, duke lënë pas Dortmundin me 6 dhe Wolfsburgun është i 14-ti me 1.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat