Sezoni i ri, histori e vjetër!

Futboll

Sezoni i ri, histori e vjetër!

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 19:38
Hysaj

Elseid Hysaj e ka nisur edhe këtë sezon të ri ashtu siç mbylli të shkuarin te Lacio, nga stoli.

Mbrojtësi shkodran arriti në nivelet më të larta edhe falë dorës së madhe që i erdhi nga udhërrëfyesi i jetës, Sarri.

Por ky i fundit nuk po e sheh më Hysajn si pjesë kryesore të planit.

Pavarësisht se do të përdorej nga minuta e parë në disa miqësore, shkodrani e nis sërish nga stoli në ndeshjen e parë të Serisë A me Bolognan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat