Teuta përforcon mesfushën

Futboll

Teuta përforcon mesfushën

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 11:11
Teuta mesfushën mesfushën

Teuta mesfushën mesfushën!

Tashmë është zyrtare, Erando Karabeci është futbollisti i ri i Teutës.

Ish-kapiteni i Tiranës pas aventurës që pati me Prishtinën është rikthyer sërish në Durrës pas vetëm një sezoni.

Këtë lajm e ka bërë vetë publike klubi i Teutës me anë të një komunikate në profilin e saj të rrjetit social “Facebook” duke i uruar mirëseardhjen futbollistit që u shpall kampion me durrsakët përpara dy sezoneve.

Gjithashtu 33-vjeçari kryeqytetas ka fituar një titull kampioni me Tiranën, një Kupë të Shqipërisë dhe një Superkupë të Shqipërisë me bardheblutë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat