Bissaka pranë largimit

Futboll

Bissaka pranë largimit

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 12:24
Bissaka

Sipas gazetës britanike The Telegraph , Manchester United do të pranojë ofertën prej 11 milionë eurosh të Crystal Palace për të rikthyer Aaron Wan-Bissaka.

Mbrojtësi i djathtë pati një muaj të mirë të parë në Old Trafford, por që atëherë është zbehur dhe tani është gati të kthehet në Selhurst Park.

Nga ana tjetër, skuadra e Erik ten Hag tashmë po mendon për zëvendësime. Daily Mail vendos dy emra në tryezë: Thomas Meunier dhe Sergiño Dest.

Nëse largimi i Wan-Bissaka përfundon , do të flasim që United ka shitur një lojtar për 11 milion euro që i kushtoi 55 tre vjet më parë. Bilanci i përgjithshëm do të ishte një humbje prej 44 milionë eurosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat