Daja i jep goditje Partizanit me fitoren kundër Shkupit

Futboll

Daja i jep goditje Partizanit me fitoren kundër Shkupit

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 17:13
Daja i jep goditje Partizanit me fitoren kundër Shkupit

Ballkani arriti që të fitonte ndaj Shkupit me shifrat 1-2.

Tanimë ekipi i Ilir Dajës është shumë pranë kalimit në grupet e Conference League. Skuadra po vazhdon që të përforcohet në organikë për të përballuar edhe vështirësinë e ndeshjeve.

Në Kosovë bëhet e ditur se Ballkani ka gjetur marrëveshjen me Sindrit Gurin.

Zyrtarizimi pritet që të vijë gjatë orëve në vazhdim, ndërsa duhet theksuar se sulmuesi në fjalë ishte dëshira e Partizanit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat