Atletico refuzoi 127 milionë

Futboll

Atletico refuzoi 127 milionë

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 17:22
Atletico refuzoi 127 milionë

Atletico i ka shuar njëherë e mirë zërat mbi të ardhmen e xhevahirit Zhoao Feliks.

Portugezi ishte vënë në shënjestër të Manchester Utd në ditët e fundit, por papritur, “Colchoneros” kanë refuzuar ofertën e çmendur prej 127 milionë eurosh.

Ndonëse spanjollët po përjetojnë një krizë ekonomike, ata sërish nuk kanë dashur që ta sakrifikojnë 22-vjeçarin.

“I paçmueshëm”, ishte përgjigja e Atletikos në rrjetet sociale, për të konfirmuar lajmin e ofertës së refuzuar nga Manchester Utd.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat