Rogers i mbyll derën Chelseas

Futboll

Rogers i mbyll derën Chelseas

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 19:42
Wesley Fofana

Brendan Rogers ia ka mbyllur derën Chelseas për mbrojtësin Wesley Fofana.

Londinezet janë të interesuar për lojtarin që një kohë të gjatë, por, në bazë të deklaratave të trajnerit të Leicester Cityt, nuk ka indikacione që lojtari të ndërrojë ambent.

“Fofana nuk është në shitje. Klubi e ka bërë të qartë këtë”, u shpreh shkurtazi ai, shkruan Fabrizio Romano.

Tekniku gjithashtu foli edhe për James Maddison, ku tha se janë duke vijuar bisedimet me të për rinovimin e kontratës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat