Ibra: Së shpejti

Futboll

Ibra: Së shpejti

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 18:23
Ibra: Së shpejti

Zlatan Ibrahimoviç ende nuk është pensionuar nga futbolli, por ai tashmë ka filluar edhe një karrierë si aktor.

Sulmuesi i Milanit ka luajtur së fundi në filmin e ri të “Asterix dhe Obelix”.

Bazuar në shiritin klasik francez të filmave vizatimorë, “Asterix and Obelix: L’Empire du milieu” do të publikohet në shkurt të vitit 2023.

Ibrahimoviç konfirmoi se në film e ka rolin e një ushtari romak të quajtur Antivirus, i cili lufton kundër çdo sfiduesi.

“Së shpejti. Rroftë Franca”, shkroi 41-vjeçari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat