Brozovic i hap telashe Inzaghit

Futboll

Brozovic i hap telashe Inzaghit

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 23:59
Marcelo Brozovic

Marcelo Brozovic është lojtari i radhës që ka pësuar një lëndim.

Ylli kroat i skuadrës së Inter ka pësuar një lëndim dhe sipas raportimeve të fundit, do të mungojë 3-4 javë.

Sipas ‘Mundo Deportivo’, mesfushori i Inter pritet t’i humb të dyja ndeshjet ndaj Barcelonës.

Inter dhe Barcelona do të përballen në kuadër të Champions League, në fazën e grupeve.

Brozovic është një nga shtyllat e mesfushës së Inter dhe kjo do të jetë mungesë e madhe për Simone Inzaghi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat