Kosova për fitore 

Futboll

Kosova për fitore 

Nga: K. G. Më: 27 shtator 2022 Në ora: 20:10
Kosova për fitore 

Kosova kërkon me çdo kusht fitoren në duel me Qipron, në kuadër të xhiros së fundit të Grupit 2 të Ligës së Kombeve, Divizioni C.

Futbollistët Dardanë janë të përgatitur dhe synojnë tre pikë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Kosova - Qipro

Kosova: Ujkani, Hadërgjonaj, Rrahmani, Kryeziu, Rrudhani, Muslija, Fazliji, Celina, Rashani, Muriqi, Zeneli.

Qipro: Panaji, Ioanou, Katelaris, Roberge, Andreou, Kastanos, Artimatas, Kiriakou, Xionis, Sotiriou, Liozou.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat