Lewandowski jep një shembull

Futboll

Lewandowski jep një shembull

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 23:32
Lewandowski jep një shembull

Lewandowski jep një shembull, ja çfarë bën ditën e pushimit sulmuesi!

Nuk ka pushim për Robert Lewandowski.

Sulmuesi i Barcelonës, i freskët nga ndeshja e së dielës kundër Uellsit në Ligën e Kombeve, ndryshe nga pjesa tjetër e skuadrës që pas stërvitjeve të hënën dhe të martën nuk kishte asnjë seancë të planifikuar sot, shkoi në Ciutat Esportiva dhe postoi në Instagram një foto të tij.

“Nuk ka justifikime në ditët e pushimit, kohë për të ushtruar”, shkruan ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat