Befasohet Chelsea

Futboll

Befasohet Chelsea

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 16:19
Eduardo

Befasohet Chelsea, Crystal Palace kalon në avantazh.

Crystal Palace ka zhbllokuar rezultatin përballë Chelsea në “Selhurst Park:

Për vendasit topin në rrjetë e ka dërguar Eduardo që në minutën e 7.

Gjithçka është e hapur deh ka shumë lojë deri në fund.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat