Inter telefonon agjentin e Skriniar!

Futboll

Inter telefonon agjentin e Skriniar!

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 18:47
Skriniar

Inter telefonon agjentin e Skriniar!

Pas ndeshjes së Interit kundër Barcelonës në Champions League, drejtuesit zikaltër kanë telefonuar agjentin e Milan Skriniar për të gjetur një takim dhe për të folur rreth rinovimit të kontratës së mbrojtësit.

Dje, Skriniar mbajti shiritin e kapitenit dhe performanca e tij ishte e jashtëzakonshme duke mbrojtur portën e tij mjeshtërisht.

Zikaltërit tani kërkojnë të blindojnë Skriniar dhe t’i rezistojnë ofertave të PSG-së, por jo vetëm. Ata gjithashtu nuk duan ta humbasin me parametra zero në fund të sezonit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat