Coman ‘dridh’ Bayernin

Futboll

Coman ‘dridh’ Bayernin

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 13:43
Coman ‘dridh’ Bayernin

Anësori i Bayern Munich, Kingsley Coman është lidhur me një rikthim në ish-klubin e tij, PSG.

Coman në vitin 2014 ishte larguar nga Parisi për t’u transferuar tek gjiganti gjerman.

Anësori i ‘Bavarezëve’, duke folur për mediat gjermane, ka thënë se “nuk anashkalohet rikthimin në Paris”.

Megjithatë, Coman thotë se “është i fokosuar tek Bayern Munich”.

Coman kohë më parë zgjati kontratën me kampionët në fuqi të Gjermanisë deri në vitin 2027, por nuk përjashtohet mundësia që lojtari të largohet nga Munich verën që vjen për t’u rikthyer tek parisienët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat