Inter tenton të rinovojë

Futboll

Inter tenton të rinovojë

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 14:39
Inter tenton të rinovojë

Real Madridi është një destinacion potencial për mbrojtësin e Interit, Milan Skriniar, i cili në fakt është duke kaluar një periudhe të “turbulluar” në Milano.

Sllovaku është drejt fundit të kontratës së tij më klubin “zikaltër” dhe nuk dihet nëse do të rinovojë, ndërsa interes për të kanë shfaqur disa ekipe të mëdha.

Sipas Calciomercato, ekipet tjera janë duke hasur vështirësi me Real Madridin për blerjen e kartonit të qendërmbrojtësit.

Mbetet të shihet se çfarë do të vendosë për të ardhmen 27-vjeçari, teksa opsionet në tavolinë nuk mungojnë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat