Fundi një epoke

Futboll

Fundi një epoke

Më: 7 tetor 2022 Në ora: 13:03
Franck Ribery

Fundi një epoke, Franck Ribery vendos për të ardhmen e tij!

Franck Ribery ka vendosur të lërë futbollin.

Kampioni francez është shtyrë të tërhiqet nga dëmtimet e fundit, por ai nuk do të largohet nga Salernitana.

Sipas raportimeve nga “The Morning”, synimi i tij është ndërprerja e kontratës si lojtar dhe nënshkrimi si trajner deri në vitin 2024.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat