Australia në epërsi minimale

Futboll

Australia në epërsi minimale

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 12:05
Australia në epërsi minimale

Australia në epërsi minimale ndaj Tunizisë pas 45 minutave të para!

Kanë përfunduar 45 minutat e para në sfidën Tunizi – Australi.

Aziatikët e kanë mbyllur në epërsi 0-1 këtë sfidë.

Ishte minuta e 23-të e ndeshjes, kur Duke realizoi me kokë për 0-1.

Ishte një pjesë e parë me shumë raste, por që u mbyll me vetëm një gol.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat