Enrique: Luajmë vetëm kundër Gjermanisë

Futboll

Enrique: Luajmë vetëm kundër Gjermanisë

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 13:04
Enrique: Luajmë vetëm kundër Gjermanisë

Mbrëmjen e sotme, në stadiumin “Al Thumama” do luhet supersfida Spanjë-Gjerma, ndeshje e cila do të vendosë përfundimisht fatet e grupit E.

Mirëpo, për trajnerin “iberik”, Luis Enrique ky 27 nëntor është një datë e veçantë dhe për një arsye tjetër, pasi ditën e sotme vajza e teknikut Enrique do të kishte festuar ditëlindjen e 13, nëse do të ishte mes nesh.

“Sot luajmë vetëm kundër Gjermanisë, është një ditë e veçantë edhe sepse është ditëlindja e Xanës që do të kishte mbushur 13 vjeç. Dashuri kudo që jeni, shumë puthje. Ditë të mbarë, në të duam”,- thuhet në mesazhin e Luis Enriques

Xana është vajza e Luis Enriques, i cili u nda nga jeta në moshën 9-vjeçare për shkak të osteosarkomës..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat