Mancini: Nuk u penduam shumë!

Futboll

Mancini: Nuk u penduam shumë!

Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 12:33
Mancini: Nuk u penduam shumë!

Trajneri i Italisë, Roberto Mancini ka shprehur edhe njëherë keqardhjen që skuadra e tij nuk ndodhet në Katar për Kupën e Botës.

“Fakti që nuk u penduam shumë, shpresoj që kjo të mos ndodhë më, sepse Italia duhet të jetë atje, është e vërtetë që është një Botëror i veçantë, por është gjithmonë një Kupë Bote dhe është më mirë të jesh atje”-tha ai në një reagim të bërë së fundmi në mediet italiane.

Kështu Mancini përsërit hidhërimin e tij për Botërorin që po zhvillohet në Katar, që Italia e përjeton si spektator..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat