Senegali kalon në epërsi kundër Ekuadorit

Futboll

Senegali kalon në epërsi kundër Ekuadorit

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 16:49
Foto ilustrim

Tanimë është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Ekuadorit e Senegalit, ku ky i fundit e ka gjetur golin i pari.

Kombëtarja e Senegalit ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër Ekuadorit, përmes golit të shënuar nga Ismaila Sarr.

Sarr shënon në minutën e 44’ për 1:0.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat