Ekipet do të luajnë gjithçka për gjithçka

Futboll

Ekipet do të luajnë gjithçka për gjithçka

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 15:15
Ekipet do të luajnë gjithçka për gjithçka

Ekipet do të luajnë gjithçka për gjithçka, publikohen formacionet zyrtare të Ganës dhe Uruguait!

Gana do të përballet me Uruguain në ndeshjen e fundit në fazën e grupeve.

Ganezët kanë marrë një fitore përballë koreanëve dhe një humbje ndaj “luzitanëve”.

Ndërsa Uruguai ka marrë një barazim pa gola me Korenë e Jugut dhe humbje me Portugalinë.

Ekipet do të luajnë gjithçka për gjithçka, për të siguruar një biletë për më tej.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat