Neymar titullar

Futboll

Neymar titullar

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 19:54
Neymar titullar

Neymar titullar dhe paraqet rrezik për rivalin.

Brazili do të përballet me Korenë e Jugut në fazën e 1/16 në Botërorin e Katarit.

Padyshim favoritë për të kaluar në çerekfinale janë “seleçao”. Koreanët do të kërkojnë të shkruajnë historinë duke mposhtur brazilianët dhe për të prekur fazën e 1/8-ave

Tekniku Tite ka zgjedhur Nejmarin titullar sot, pas dy ndeshjeve mungesë ndaj Zvicrës dhe Kamerunit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat