Santos ndëshkon Ronaldon

Futboll

Santos ndëshkon Ronaldon

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 19:33
Ilustrim

Santos ndëshkon Ronaldon!

Granit Xhaka dhe Xhardin Shaqiri përballë Portugalisë për të bërë mrekullinë e radhës në këtë Botëror, pas fitores që arritën ndaj Serbisë.

Dy futbollistët shqiptarë, sikurse pritej, janë pesë e formacionit titullar të Zvicrës ndaj përfaqësueses luzitane, së cilës i mungon në në start Cristiano Ronaldo.

Duket është ndëshkuar nga trajneri Santos për reagimin që pati në sfidën e fundit ndaj Koresë së Jugut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat