Lajm i mirë për Tite

Futboll

Lajm i mirë për Tite

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 22:14
Lajm i mirë për Tite

Lajm i mirë për Tite!

Për trajnerin e Brazilit, Tite, problemet me dëmtimet duket se kanë përfunduar me largimin e Gabriel Zhezusit dhe Aleks Telesit, duke qenë se pas Nejmarit, dje ka qenë dita e Aleks Sandros që të kalojë plotësisht dëmtimin e tij dhe të jetë gati për çerekfinalet me Kroacinë.

Mbrojtësi i majtë i Juventusit është titullar në sytë e trajnerit të Brazilit, siç treguan dy ndeshjet e para, kështu që me shumë mundësi, nesër pasdite do të jetë normalisht në fushë nga minuta e parë.

Për sa i përket pjesës tjetër të formacionit, Tite me shumë mundësi do të konfirmojë skuadrën që shkatërroi Korenë e Jugut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat