Drejt largimit

Futboll

Drejt largimit

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 22:57
Donny van de Beek

Donny van de Beek drejt largimit nga “Old Trafford”, Interi në sulm për 25-vjeçarin!

Përshtatja në “Old Trafford”, nuk ka qenë e lehtë për mesfushorin hollandez Donny van de Beek, i cili edhe pse është afruar në rradhët e Manchester United prej më shumë së 2 vjetësh, ende nuk e ka gjetur hapësirën e një vendin stabël në formacionin titullar.

Sipas mediave spanjolle, “tulipani” pritet të largohet nga Anglia dhe destinacioni më i mundshëm është Interi.

Marotta dhe Ausilio nuk do ta kenë të lehtë afrimin e hollandezit në merkaton e janarit për çështje financash, por me reduktimin e kontratës gjatë stinës së verës, “zikaltrit” mund të hidhen në sulm për të siguruar shërbimet e 25-vjeçarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat