Kundërshtarët e mundshëm të Realit

Futboll

Kundërshtarët e mundshëm të Realit

Më: 27 janar 2023 Në ora: 18:20
Topi

Kundërshtarët e mundshëm të Realit në gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit!

Derbi i Madridit në çerekfinalet e Kupës së Mbretit përfundoi me fitoren 3-1 të Real Madridit pas kohës shtesë.

Skuadra e Carlo Ancelottit kalon në fazën tjetër të turneut, ku mund të përballet me Osasuna, Barcelona ose Athletic.

Shorti për gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit do të hidhet më 30 janar. Dhe, ndryshe nga fazat e mëparshme, në gjysmëfinale skuadrat do të luajnë nga dy ndeshje: 7-9 shkurt dhe 1-3 mars.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat