Uzuni jep spektakël

Futboll

Uzuni jep spektakël

Më: 28 janar 2023 Në ora: 16:57
Uzuni jep spektakël

Uzuni jep spektakël, shënon dy gola për 3 minuta kundër Andorrës!

Shqiptari Myrto Uzuni po jep spektakël në ndeshjen ndaj Andorrës.

Ai ka shënuar dy gola në minutën e 10′ dhe 13′.

Deri tani Granada po udhëheq sfidën me dy golat e shënuar nga talenti beratas.

Ai është dhe golashënuesi më i mirë deri tani në La Liga 2.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat