Ancelotti: Është turp

Futboll

Ancelotti: Është turp

Më: 30 janar 2023 Në ora: 12:15
Ancelotti: Është turp

Carlo Ancelotti ka analizuar barazimin e Real Madrid ndaj Real Sociedad.

Duke folur për mediet pas këtij takimi, trajneri i “Los Blancos” theksoi se rezultati i këtij takimi është “turp”.

“Është turp. Ne merituam të fitonim, bëmë një ndeshje të plotë”.

“Skuadra po përmirësohet, edhe fizikisht. Ishim afër golave, por në fund morëm një barazim.

Me pesë pikë shkëputje nga vendi i parë jemi të dëshpëruar”,deklaroi Ancelotti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat